امروز : 4 تیر ماه 1398 - سه شنبه
ورود کاربر
تصویر امنیتی

صفحه اخبار

اطلاعیه کارت ورود به جلسه امتحان نیمسال اول سال تحصیلی 98-97

 

دانشجوی گرامی
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید به شما عزیزان، با توجه به فرا رسیدن امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 و لزوم دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ضروری است به نکات زیر توجه فرمایید.
 
1-  کارت ورود به جلسه امتحان را در بازه زمانی 24 آذرماه الی 6 دی ماه صرفاً از سامانه نماد پرینت گرفته و همراه با کارت دانشجویی در کلیه جلسات امتحانی  به همراه داشته باشید. بدیهی است در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه آزمون، متصدیان امتحانات از حضور شما در جلسه جلوگیری خواهند نمود. نکته مهم قابل توجه اینکه کلیه دروس اخذ شده شما در سامانه هم آوا باید در کارت امتحانی شما درج شده باشد در غیراینصورت مراتب را سریعا به واحد آموزش اطلاع دهید. 
2-  با توجه به لزوم انجام نظرسنجی اساتید در پایان هر نیمسال می بایست با مراجعه به بخش نظرسنجی سامانه آموزشی نماد برای کلیه دروس ترم جاری خود این مهم را انجام دهید.  امکان انجام نظرسنجی از روز شنبه 24 آذر ماه فراهم آمده است.
3-  در صورت وجود بدهی شهریه معوقه (85% سهم موسسه ) نسبت به پرداخت آن از طریق درگاه الکترونیکی اقدام نمایید.
4-  شماره صندلی و مکان برگزاری هر امتحان برروی کارت شما درج گردیده است.
5-  با توجه به اینکه برای کلیه دانشجویان اعم از مهمان ، مغایرتی و ... کاربری در سامانه نماد تعریف شده است کلیه دانشجویان می بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود از سامانه نماد اقدام فرمایند.

  • نویسنده : سرکار خانم ایوبی
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/09/24
  • تعداد مشاهده : 293 بار
بازديدها
بازدید این صفحه 2
بازدید کننده امروز 0
بازدید کننده دیروز 0
کل بازدید های سایت 60939