امروز : 27 تیر ماه 1398 - پنج شنبه
ورود کاربر
تصویر امنیتی

صفحه اخبار

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال تابستان97-96


دانشجوی گرامی

با سلام

  با توجه به نزدیک شدن به برگزاری امتحانات پایان نیمسال تابستان سال تحصیلی 97-96 و لزوم دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ، ضمن عرض خسته نباشد و آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان ، توجه شما را به نکات مهم زیر جلب می نماید ،

 

1-    کارت ورود به جلسه امتحان را در بازه زمانی21 مرداد  الی 27 مرداد ماه صرفاً از طریق سامانه نماد پرینت گرفته و همراه با کارت دانشجویی در کلیه جلسات امتحانی  به همراه داشته باشید. بدیهی است در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه امتحان، متصدیان امتحانات از حضور شما در جلسه جلوگیری خواهند نمود.
توجه : با مراجعه به سامانه های نماد و هم آوا دروس امتحانی مندرج بر روی کارت را به دقت بررسی و تطبیق دهید و در صورت هرگونه مغایرت یا ابهام در دروس انتخاب واحد شده مراتب را سریعا به امور آموزش اطلاع دهید.

2-    با توجه به لزوم انجام نظرسنجی اساتید در پایان هر نیمسال می بایست قبل از دریافت کارت با مراجعه به بخش نظرسنجی سامانه آموزشی نماد برای کلیه دروس ترم جاری خود این امر مهم را انجام دهید. خواهشمند است به صحت نام درس دقت فرمایید و در صورت وجود مغایرت، موضوع را به امور آموزش اطلاع دهید. امکان انجام نظرسنجی از روز یکشنبه 21 مردادماه فراهم می باشد.

3-   در صورت وجود بدهی شهریه معوقه (85% سهم موسسه ) نسبت به پرداخت آن از طریق درگاه الکترونیکی اقدام نمایید.

     4-    شماره صندلی و مکان برگزاری هر امتحان برروی کارت شما درج گردیده است.

     5-   با توجه به اینکه برای کلیه دانشجویان اعم از مهمان ، مغایرتی و ... کاربری در سامانه نماد تعریف شده است کلیه دانشجویان می بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام فرمایند.
جهت راهنمایی ، مسیر دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه نماد در زیر نشان داده شده است

 

در صورتیکه نظرسنجی اساتید و تسویه حساب 85% را انجام داده اید از مسیر زیر کارت خود را دریافت نمایید :در صورتیکه نظر سنجی را انجام نداده و یا بدهی 85% سهم موسسه را تسویه نکرده باشید از طریق انتخاب پرداخت الکترونیکی می توانید تسویه حساب 85% سهم موسسه را انجام دهید

همچنین جهت انجام نظرسنجی از مسیر زیر اقدام نمایید:

  • نویسنده : سرکار خانم ایوبی
    • امتیاز :
    • 18
    • 6
  • تاریخ انتشار : 1397/05/18
  • تعداد مشاهده : 7028 بار
بازديدها
بازدید این صفحه 3
بازدید کننده امروز 5
بازدید کننده دیروز 10
کل بازدید های سایت 61003