امروز : 2 خرداد ماه 1396 - سه شنبه

با توجه به نیاز دانشجویان رشته های حسابداری به آموزش فعالیتهای عملی و کاربردی در راستای بهبود توانایی خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی مالی در قالب نرم افزار همکاران سیستم و مدیریت مالی در قالب یک دوره آموزشی تخصصی نموده ایم . همچنین به اطلاع می رساند که با توجه به درخواست دانشجویان در خصوص آموزش نرم افزار همکاران سیستم با مذاکرات صورت گرفته دوره آموزش نرم افزار حسابداری مالی همکاران سیستم با تخفیف 50% از سوی موسسه آموزش و پژوهش همکاران سیستم برگزار می گردد که در پایان دوره مدرک موسسه همکاران سیستم به شرکت کنندگان اعطا می گردد. همچنین از دانش پذیران برتر آزمون استخدامی این موسسه گرفته می شود. جهت اطلاع بیشتر از موسسه آموزش و پژوهش همکاران سیستم می توانید به وبسایت این موسسه مراجعه فرمایید.  

ضمنا به استحضار می رساند علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط تقسیط به دفتر مدیریت پژوهش واقع در مجموعه انفورماتیک موسسه مراجعه فرمایند.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا پایان آبان ماه به دفتر دوره های آزاد موسسه مراجعه فرمایند. همچنین در صورت  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88243677 و یا 09104951056 تماس حاصل فرمایند.

عنوان دوره مدرس طول دوره روز تشکیل هزینه دوره توضیحات


دوره نرم افزار حسابداری مالی

همکاران سیستم


موسسه همکاران
سیستم

27ساعت به مشخصات دوره
مراجعه فرمایید
تومان235000 مشخصات دوره

    ثبت نام  

دوره آموزشی مدیریت مالی

کاربردی

جناب آقای
تقدیسی
30ساعت دوشنبه
17 - 20
300000 تومان مشخصات دوره

    ثبت نام