معرفی موسسه و حوزه فعالیت


معرفی موسسه:
موسسه آموزش عالی آزاد هادی از سال 1379 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت خود را در برگزاری دوره های آموزشی در زمینه کامپیوتر آغاز نمود و در ادامه از سال 1382 همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت (مقطع دار) در مقاطع کاردانی و کارشناسی ادامه داد و تاکنون بیش از 5000 دانشجو را در مقاطع مختلف تربیت نموده است. دوره های کاردانی و کارشناسی که تا سال 1396در این موسسه پذیرش شده اند عبارتند از:
مقطع کاردانی :

کاردانی حرفه ای حسابداری-حسابداری مالی

کاردانی حرفه ای حسابداری-حسابداری صنعتی

کاردانی فنی فناوری اطلاعات-اینترنت و شبکه های گسترده

کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT)

کاردانی فنی برق-تاسیسات الکتریکی ساختمان

کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری

کاردانی فنی ابزار دقیق

 مقطع کارشناسی:

کارشناسی حرفه ای حسابداری-حسابداری مالی

کارشناسی حرفه ای حسابداری-حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی

مهندسی فناوری کنترل-ابزار دقیق

مهندسی فناوری اطلاعات-امنیت اطلاعات

مهندسی فناوری اطلاعات-امنیت اطلاعات

مهندسی فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیک

مهندسی فناوری اطلاعات-فناوری اطلاعات

مهندسی فناوری سیستم های سخت افزاری رایانه

فعالیت فعلی موسسه:
علاوه بر دوره های بلند مدت، این موسسه با تکیه بر کیفیت آموزشی و مهارتی توانسته است به عنوان یکی از مجهز ترین و بهترین مراکز آموزش عالی آزاد تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت نماید.  امکانات ویژه این موسسه از قبیل 20 کلاس آموزشی مجهز به ویدئو پروژکتور، 6 سایت کامپیوتری آموزشی مجهز (هر کدام 15 سیستم و با ظرفیت 30 نفر)، کارگاه های برق، کفپوش های سه بعدی و سقف کشسان، سالن اجتماعات 300 نفره، کیفیت آموزشی  مهارتی این موسسه را ارتقا داده و در مسیر تربیت نیروهایی با مهارت فعالیت در صنعت و شرکتهای کامپیوتری پیشرفت چشم گیری را ایجاد کرده است. در حال حاضر 5 دپارتمان برق و اتوماسیون صنعتی، معماری و دکوراسیون داخلی، حسابداری، کامپیوتر، مدیریت فعال می باشند. 
همکاری با سازمان ها، اشخاص حقیقی و حقوقی:
موسسه آموزش عالی آزاد هادی با توجه به در اختیار داشتن فضای مناسب و همچنین مجوز برگزاری دوره های سازمانی، از هرگونه همکاری با سازمان ها، شرکت ها و ارگانهای خصوصی و دولتی جهت برگزاری دوره استقبال می کند. علاقمندان و متقاضیان می توانند جهت هماهنگی های لازم در این خصوص با شماره 88241680 تماس حاصل نمایند.