16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) + مدرک وزارت علوم

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد و امروزه فراگیری آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) جزء موارد قابل توجه برای مدیران و مسئولان شرکت های بزرگ و کوچک هست.

عموما سئو را مجموعه ای از روش ها و تکنیک های استراتژیک برای وب سایت و موتورهای جستجوگر می دانیم که با انجام و رعایت این استانداردها و قوانین، سهم بیشتری در نتایج گوگل بدست می آوریم و رشد و توسعه کسب و کارمان را با افزایش هدفمند بازدید کننده به سایت رقم می زنیم.

سئو (SEO) روشی استراتژیک برای افزایش بازدید از وب‌سایت است. هرچه وب‌سایت در جایگاه بالاتری در موتورهای جستجو قرار گیرد، بیشتر در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت. موتورهای جستجو هوشمند هستند اما باوجوداینکه همواره در تلاش برای بهبود تکنولوژی خود جهت یافتن وب‌سایت‌ها و ارائه نتایج بهتر به کاربران هستند، همچنان به کمک احتیاج دارند و یک سئو خوب می‌تواند کمک شایانی به موتورهای جست‌وجو کند.

به دلیل فضای رقابتی اینترنت، برای موفق شدن و بیشتر دیده شدن نیاز به انجام سئو داریم. سئو (SEO) سایت فقط برای سایت‌های بزرگ کارآمد نیست چرا که بسیاری از سایت‌های قدرتمند کنونی از ابتدا با سئو پیشرفت کرده‌اند. شناخت و آشنایی هر چه بهتر و آسان در یادگیری اصولی و تکنیکی سئو (SEO)، یکی از معیارهای مهم در آموزش های هم سایت می باشد که این دوره را می توانیم بهترین گزینه و پیشنهاد برای یک پیشرفت حرفه ای در رتبه های گوگل و آشنایی با استانداردها برای موتورهای جستجوگر بدانیم.

امروزه گوگل با بروزرسانی های متعدد در الگوریتم های خودش نشان داده است که به شدت بر روی محتوا و سورس کاربرپسند تمرکز دارد و همان‌طور که همواره گفته است باز هم فریاد می‌زند که سایت خود را برای کاربران بهینه کنید تا گوگل سایت شما را دوست داشته باشد و دقیقا اینجاست که مشخص می‌شود آموزش سئو و مخصوصا شرکت در دوره 16 ساعته آموزشی و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو چقدر برای شما مفید است.

مهمترین هدفی که ما جهت برگزاری دوره 16 ساعته آموزشی و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو دنبال می کنیم، آشنایی در رتبه بندی و افزایش بازدید در کلیک برای نتايج طبیعی شما هست که بعد از پایان این دوره، انتظار می رود که درک صحیح از اصول سئو، آشنایی کامل با لیست کلمات کلیدی، درک صحیح از سئو داخلی، اصول لینک بیلدینگ، آشنایی با ابزارهای سئو و... می باشد.

آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه همه قرار گرفته به طوری‌ که بیش از ۵۰ درصد سایت‌های برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند.سرفصل های دوره 16 ساعته آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

1- آشنایی با تاریخچه سئو و مفاهیم سئو
2- آشنایی با مسیر مشتری
3- آشنایی با پرسونای مشتری
4- آشنایی با موتورهای جستجو
5- آشنایی با مسیر مشتری
6- معرفی و آشنایی با الگوریتم های گوگل
7- اصول سئو و آشنایی با سئو داخلی و خارجی
8- آشنایی با اصطلاحات سئو
9- شناسایی صحیح در پیدا کردن کلمه کلیدی
10- آشنایی با ابزارهای گوگل
11- آشنایی با اصلاحات گوگل آنالیتیک و کار با گوگل آنالیتیک
12- آشنایی با اصلاحات گوگل وبمستر و کار با گوگل وبمستر
13- آشنایی با تکنیک گل لاله برای تولید محتوا
14- آشنایی با دستورات گوگل
15- بک لینک چیست
16- شناخت سایت های معتبر برای لینک بیلدینگتقویم آموزشی دوره 16 ساعته آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

• جلسه اول: 2 اسفند 1397 (2 ساعت)
• جلسه دوم: 3 اسفند 1397 (3 ساعت)
• جلسه سوم: 9 اسفند 1397 (3 ساعت)
• جلسه چهارم: 10 اسفند 1397 (3 ساعت)
• جلسه پنجم: 16 اسفند 1397 (3 ساعت)
• جلسه ششم: 17 اسفند 1397 (2 ساعت)

تلفن ثبت نام و اطلاعات بیشتر:   88241680

ثبت نام اینترنتی